Dbając o odpowiednie oświetlenie naszego domu warto również pamiętać o doprowadzeniu też światła do naszego ogrodu czy na taras. Dzięki temu zwiększymy ich funkcjonalność, a też znacząco podniesiemy bezpieczeństwo i komfort użytkowania ich. Istnieją też rodzaje oświetlenia, które możemy z powodzeniem wykorzystać w domu, jak i na zewnątrz. Gdzie powiesić kule LED, żeby prezentowała się efektownie i dawała dużo światła?

Lampa salon nowoczesna oraz piękny taras

Ostatnie lata przyniosły olbrzymie zainteresowanie minimalistycznymi stylami aranżacji wnętrz, dzięki czemu pojawiła się nie jedna lampa salon nowoczesna, zbudowana z prostych brył geometrycznych, często w formie kuli, walca lub prostopadłościanu.

Gdzie powiesić kule LED

Kule są właśnie przykładem tego trendu. Wpasowują się zarówno we wnętrza skandynawskie, jak i japońskie, stając się w nich fenomenalną dekoracją. Dodatkowo coraz częściej kule led produkowane są w wersjach odpowiednich do umieszczania ich na zewnątrz. Dzięki temu możemy cieszyć się stylowymi oprawami podczas relaksu czy spotkania ze znajomymi na tarasie