Żarówki LED zyskują coraz większą popularność i stają się coraz powszechniejszymi źródłami światła również w domach prywatnych. Skończyły się czasy, gdy było to niezmiernie drogie rozwiązanie, dające bardzo niewiele możliwości. Jeśli rozważasz zastosowanie żarówki led opinie jakie są? Czy naprawdę opłaca się je kupić?

Co to jest żarówka LED?

Na początek trochę teorii. Żarówka LED jest to po prostu źródło światła, które zostało oparte na diodach elektroluminescencyjnych, wbudowanych w obudowę, umożliwiajacą użycie ich w oprawie przeznaczonej dla żarówki.

Różne możliwości – żarówki LED opinie i naprawa żarówki LED

Współcześnie LEDy można stosować z większością opraw oświetleniowych. Ze względu na zmianę przepisów w Unii Europejskiej, na mocy których LEDy stały się obowiązującymi źródłami światła, wypierając tradycyjne żarówki, producenci skupili się na rozwoju technologii. Obecnie można znaleźć wiele żarówek o różnej mocy i barwie światła. Ponadto pojawiły się nawet poradniki i punkty, gdzie możliwa jest naprawa żarówki LED. Technologia się rozwija i pozwala zaoszczędzić nam pieniądze w domowym budżecie.