Światło w domu ma wiele zastosowań i funkcji. Wyróżniamy z tego też powodu trzy głównego jego rodzaje w aranżacji wnętrz. Możemy mieć do czynienia ze światłem głównym, miejscowym oraz dekoracyjnym. Każdy typ lamp, które mogą się nam przydać jako oświetlenie hurtownia lub sklep online z pewnością dostarczy. Całościowy system oświetleniowy zazwyczaj zakłada w ramach jednego pomieszczenia łączenie różnych rodzajów lamp. Warto zastanowić się, jak rozwiązać to skutecznie i efektownie.

Zachowaj bezpieczeństwo – schemat wyłącznika schodowego na 2 żarówki

Oświetlenie główne pozwala na swobodne przemieszczanie się po pomieszczeniach i ciągach komunikacyjnych, również po klatkach schodowych. Sprawia, że nie potykamy się i możemy bezpiecznie przejść korytarzem. Dlatego często architekci wnętrz wykorzystują schemat wyłącznika schodowego na 2 żarówki, w momencie gdy projektują schody. Pozwala to znacząco zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników.

Mnogość opcji – oświetlenie hurtownia

Oświetlenie ogólne do klatek schodowych – zarówno w formie lamp wiszących, plafonów czy kinkietó znajdziemy we wszystkich sklepach i hurtowniach. Dobierzmy je tak, żeby nie tylko móc bezpiecznie z nich korzystać, ale żeby też pięknie się prezentowały.