Hokery barowe szturmem zdobywają domowe wnętrza. Meble, które niegdyś wykorzystywane były jedynie w barach i restauracjach, dziś mogą być wyjątkowymi propozycjami do przytulnych domowych wnętrz. Zastosowań hokerów można znaleźć kilka, lecz na pierwszy plan wysuwa się zawsze możliwość zastąpienia klasycznych krzeseł kuchennych nowoczesnymi hokerami. Czy to możliwe? Oczywiście, że jest to możliwe, a dodatkowo jest to szansa na stworzenie nowoczesnej, przyciągającej wiele uwagi aranżacji.

Hoker metalowy, drewniany, a może o nieregularnych kształtach? Możliwości jest wiele, a już podjęcie samej decyzji o zamianie tradycyjnych krzeseł na stołki barowe jest decyzją bardzo odważną i z pewnością doprowadzi do stworzenia oryginalnej aranżacji naszej kuchni. Sprawdź na jakie hokery warto postawić i jaki może być efekt końcowy.

Hokery metalowe

Hokery metalowe, a raczej o metalowych podstawach to nieśmiertelna propozycja, która jest dobrym rozwiązaniem zawsze i wszędzie. Tego rodzaju hokery doskonale sprawdzą się w przestronnych kuchniach o nowoczesnym wyglądzie. Metalowy stelaż doskonale łączy się ze skórzanym, aksamitnym oraz materiałowym obiciem. Dowolność jest duża i wiele zależy jedynie od naszych gustów oraz upodobań.

Hokery drewniane

Hokery drewniane to również szczególna propozycja, szczególnie jeśli mówimy o domowych aranżacjach. Drewno od zawsze uznawane jest za szlachetny surowiec, a do tego przyczyni się do stworzenia przytulnej aranżacji, która pozostanie aktualna przez długie lata. Hokery drewniane znacznie lepiej niż hokery metalowe odnajdą się w klasycznych wystrojach, a do tego są idealną propozycją dla miłośników stylu retro.

Designerski salon z aneksem kuchennym

Bez stołków barowych nie może obejść się również designerski salon połączony z aneksem kuchennym. Kuchenna wyspa bądź wysoka lada wymagają wręcz wykorzystania hokerów, a do tego dzięki temu rozwiązaniu z powodzeniem można wyeliminować stół z tradycyjnymi krzesłami z przestrzeni i zyskać wiele dodatkowego miejsca.