Odpowiednie oświetlenie to podstawowa funkcjonalność w przestrzeniach domowych. Zwłaszcza jeśli mówimy o takich pomieszczeniach, jak kuchnia czy łazienka. Warto zapoznać się z ofertami, jakie daje np. sklep z oświetleniem Poznań, żeby wybrać produkty dopasowane do naszych potrzeb.

Jakie oprawy do łazienki? Oświetlenie łazienki ile lumenów?

Dobrze zaplanowane oświetlenie łazienki powinno być różnorodne. Dobrze jeśli uda nam się zaplanować je tak, żeby pojawiło się w niej lampy dające światło ogólne, idealne do przemieszczania się oraz punktowe, do zadań specjalnych – np. codziennych zabiegów pielęgnacyjnych przed lustrem, czy wykonywania makijażu. Oświetlenie łazienki ile lumenów powinno mieć? Wszystko zależy od powierzchni i aranżacji pomieszczenia. Najogólniejsza zasada brzmi, że na 1 metr kwadratowy powinno przypadać 200 lumenów.

Dobór stylu – sklep z oświetleniem Poznań

Obecny wybór w ofertach sklepów oświetleniowych, pozwala na swobodny dobór opraw do każdej stylistyki – od aranżacji minimalistycznych i skandynawskich, po ozdobne glamour. Zadbajmy zatem o to, żeby prezentowało się pięknie.